Русский военный корабль, иди на хуй!
Слава ЗСУ!
Все буде Україна!

Заговор мольфара М.Нычая

Молитвы от порчи, методики отчитки порч и проклятий с помощью заговорного слова
Доброта

Заговор мольфара М.Нычая

Сообщение #1 Доброта » 05 июл 2014, 14:03

Заговор был взят из книги "Українська народна магія і ваше здоров'я і благополуччя", авторы О.Губко, М.Кметь, издание 1992 года. Книга очень интересна и написана в этнографическом духе, но все же она отличается от других подобных изданий. Когда то мне повезло ее купить. Сейчас ее практически невозможно приобрести.
Отдельная тема в книге посвящена именно мольфарам. Не знаю каким макаром авторам удалось узнать этот заговор, но в книге от позиционируется как заговор мольфара М.Нычая.
По этому выложу его на ваше обозрение.
"Світлий Господи! Світом киваш, двигаш, мені помагаш, стань мені до помочі, а иршеному (хрещеному) (імярек) на фалосі (здоров’ї).
Боже, поможи мені примовити все зле, заклятьби, замовити згостець сухий , гнилий чи скусу, чи з переполоху, чи з чорних очей, чи з бурих очей, чи з сивих очей, чи чоловічі, чи жіночі, чи хлопьичі, чи дівчичі, чи з удовиних, чи упириних, чи підвіяно, чи підсипано, чи зроблено. Я вас визиваю, викликаю, з голови, з під голови, з тім’я, з під тім’я, з рота, з під рота, з очей, з під очей, з вух, з під вух, з потилиці, з під потилиці, з грудей, з під грудей, з печінок, з під печінок, з кишок, з піж кишок, з 70 суставок, з крижей, з під крижей, зі стегон, з плечнів, з під плечнів, з підошов, з під підошов. Я тебе визиваю, викликаю. Даю тобі кішку з котьитим, свиню з пороситьим, качку з качитьим, гуску з гусьитим.
Йди собі там, де пси не бувають, сонце не доходит. Йди собі, неси собі, бери собі в сині моря, в глибокі протоки, там ти будеш піском пересипати в воді, сі куняти, в лист сі завивати. А цього хрещеного, молитвенного (імярек) лиши. Як ти найшло рано, рано тебе відсилаю. Як ти найшло в обід, в обід тя висилаю. Як ти найшло в смерк, в смерк тя відсилаю. Як ти найшло ввечері, увечері тя відсилаю. Як ти найшло в завлеги (пізно, опівночі), в завлеги тя відсилаю. Як ти найшло вдосвіта, вдосвіта тя відсилаю. Відсилаю тебе п’ятьма пальцями, шостою долонею. Заклинаю тебе дванадцятьма церквами, дванадцятьма попами, дванадцятьма Божими святками, дванадцятьма Божими апостолами, роковинними, місячними, тижневими, від теперішньої години, від теперішньої днини. Не допускаю тобі на чверть макового зерня. Ху! Не моїм духом, а Божим духом. Не моїми словами, а Божими словами.
Від Бога вік, від мене лік. Абисти всі були чисті як Діва Пречиста. А все зле щезло, слизло, моці путері (сили), способу не мало. Амінь."Вернуться в «Отчитки от порчи и проклятий»Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей

Новости форума

Последние сообщения

Опросы

Случайные темы