Русский военный корабль, иди на хуй!
Слава ЗСУ!
Все буде Україна!

От укуса змеи

Лечение, исцеление болезней заговорами белой магии и молитвами
Доброта

От укуса змеи

Сообщение #1 Доброта » 05 июл 2014, 13:49

Господи і всі святії – Антосій , Феодосій , Михаїл , Гавриїл і великомученица Варвара, прийдіть, благословіть і поможіть!
Змія Орпія! Змія Орпія! Змія Орпія! Поклич ти всі свої змії –і
степовії, і лісовії, і гноянії, і водянії і накажи їм, шоб вони не кусали ні скотини, ні людини; шоб вони пускали свої зуби з рота додолу, а ти забери свої зуби з нарожденного, хрещеного раба Божого (Ім*я).


На Сіянських горах, на морських плитах стояв дуб, на тім дубі Семенове гніздо, у Семеновім гнізді Олена-змія. Приходжу я до ясного сонця: «Олена-змія! Збери всіх лютих змій, збери, розпитай, котра люта змія упустила жало, нехай вона вийме жало, рану залиже, опух потушить

***
Транскрипция:

Господы и вси святийи – Антосий , Фэодосий , Мыхайил , Гаврыйил и вэлыкомучэныца Варвара, прыйдить, благословить и поможить!
Змия Орпия! Змия Орпия! Змия Орпия! Поклыч ты вси свойи змийи –и
стэповийи, и лисовийи, и гноянийи, и водянийи и накажы йим, шоб воны нэ кусалы ни скотыны, ни людыны; шоб воны пускалы свойи зубы з рота додолу, а ты заберы свойи зубы з нарождэнного, хрэщэного раба Божого (Ім*я).

На Сиянськых горах, на морськых плытах стояв дуб, на тим дуби Сэмэновэ гниздо, у Сэмэновим гнизди Олэна-змия. Прыходжу я до ясного сонця: «Олеэа-змия! Збэры всих лютых змий, збэры, розпытай, котра люта змия упустыла жало, нэхай вона выймэ жало, рану залыжэ, опух потушыть.Вернуться в «Белые обряды лечения»Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей

Новости форума

Последние сообщения

Опросы

Случайные темы